
Шестикутний кемпінговий намет "Sadey" ( 3.6*3.2*2.45m)
- В наявності
- Код: 6601
10 900 ₴
10 355 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестикутний кемпінговий намет Parson, який також можна використовувати як намет-екран або альтанку.
- Це тимчасове приміщення, що складається з тканинного покриття, натягнутого на каркас.
- Намет забезпечує захист від сонця, вітру та дощу.
- Він має великі сітчасті панелі для вентиляції та захисту від комах.
- Конструкція передбачає швидке встановлення завдяки механізму розкладання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sadey |
| Тип виробу | Намет - тент |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 10 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 4 |
| Форма | Намет |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 15.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 355 ₴




