Намет-штер "Sadey" 4-х місний Тунельний з Навісом (480*260*200)
- В наявності
- Код: 2791
7 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1. Супертент великого розміру, великий простір для кемпінгу 4-8 осіб, підходить для святкування дня народження.
2. Тент навіс 3х3м
3. 10,0 мм діаметр скловолокна полюс — потужна підтримка намету.
4. Розділений дизайн 3 кімнат: перша кімната для сну, середня кімната для ігор, а третя кімната для зберігання валіз та інших товарів, це як великий портативний будинок.
5. Дихаючий внутрішній намет із вентиляційними вікнами, 4 сезонні намети для кемпінгу, дуже зручні для життя.
Особливості:
* Дві кімнати й один зал, великий простір, загалом від 4 до 8 осіб можуть розміститися.
* Вхід зачиняється
* Великі дихаючі вікна, москітна сітка ефективно блокує пригнічення комарів,
* Легко складається, легко переноситься.
Застосування: пікнік, альпінізм, пригоди
Як використовувати? (Інструкції)
1. Намет розподілений і чотири стрижні проникають у намет
2. Зарядіть чотири кути в кільце намету, утримуйте намет
3. Кожен кут тягне добре, зберігає акуратність
4. Потягніть вітряну мотузку в цвях, щоб зафіксувати намет
5. Зовнішній намет завершення
6. Внутрішній намет може бути безпосередньо з'єднаний із підвісною пряжкою.
Матеріал:
Зовнішній тент 210T поліуретанове покриття Водонепроникна поліефірна тканина тафти.
Внутрішній намет — 190T повітропроникна водонепроникна тканина з поліестеру та тафти.
Наземний тент — 150D водонепроникна тканина Оксфорд і ПУ,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sadey |
| Призначення | Кемпінгові |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Форма | Тунель |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Навіс, Тамбур, Водовідштовхувальне просочення |
| Стан | Новий |
| Вага | |
| Вага | 7.8 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 480 см |
| Ширина | 260 см |
| Висота | 200 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 23 см |
| Висота в упаковці | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴




