Намет турістичний "Sadey" 6-місний Тамбуром і Навісом (470*220*160)
- В наявності
- Код: 2516
3 700 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей намет ідеально підходить для комфортного розміщення 4-6 осіб. Вона має зовнішні розміри 95х120х95 см, що забезпечує достатньо місця для всіх. Матеріал намету - поліестер 190Т з поліуретановим покриттям, що забезпечує міцність та водонепроникність. Шви намету проклеєні та забезпечують захист від вологи на рівні 3000 мм. Внутрішня частина намету виконана з дихального поліестеру 190т. Підлога намету виготовлена з міцного матеріалу оксфорд, який також забезпечує водонепроникність. Дуги намету виконані зі склопластику діаметром 8,5 та 9,5 мм і здатні витримати будь-які погодні умови. Ця модель намету підходить для використання у будь-яку пору року.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sadey |
| Призначення | Кемпінгові |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Форма | Нестандартна |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Навіс, Тамбур, Водовідштовхувальне просочення |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 4.5 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 470 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 160 см |
| Розмір в упаковці | |
| Ширина в упаковке | 23 см |
| Висота в упаковці | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴




