Намет турістичний "Sadey" 6-місний Тамбуром і Навісом
- В наявності
- Код: 2256-18
6 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намет Sadey 2256-18.
Модель: 2256-18
Вага: 6.5 кг
Розмір: (190+180+190) × 220 × 190 см
Матеріал: поліестер 190Т з водонепроникністю 1500 мм
Є захист від комах (москітна сітка).
Призначення: туристичний намет для кількох людей.
Цей варіант має вигляд як сімейний/груповий намет із тамбуром і двома спальними відсіками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sadey |
| Призначення | Кемпінгові |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Форма | Нестандартна |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Стан | Новий |
| Вага | |
| Вага | 6.5 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 560 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 190 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 23 см |
| Висота в упаковці | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴




