Намет турістичний "Sadey" 6-місний Тамбуром і Навісом
- В наявності
- Код: 2515
5 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намет Sadey 2515.
З інформації на коробці:
Модель: 2515
Вага: 8.3 кг
Розмір: (150+150+240) × 260 × 185 см
Конструкція: дві тандемні палатки (два спальні відсіки з’єднані загальним тамбуром)
Призначення: сімейний/груповий намет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sadey |
| Призначення | Кемпінгові |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Форма | Нестандартна |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 8.3 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 540 см |
| Ширина | 260 см |
| Висота | 185 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 65 см |
| Ширина в упаковке | 23 см |
| Висота в упаковці | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴




