Feima CP-902 — компактна та практична стійка для коропового та фідерного лову, розрахована на одночасне встановлення 5 вудлищ . Модель створена для впевненої та стабільної роботи в різних умовах — від м'якого берега до твердого ґрунту або понтону
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Afeima |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 5 |
| Мінімальна висота | 34 см |
| Максимальна висота | 60 см |
| Мінімальна довжина | 75 см |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Ширина | 50 см |
| Вага | 2.4 кг |
| Особливості | Чохол, Можлива установка електронного сигналізатора, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 974 ₴




