

Великий короповий підсак Feima 190 см (90×115) зі штекерною ручкою
- В наявності
- Код: CK-2775
1 600 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Feima CK-2775 — це великий і надійний короповий підсак, спеціально розроблений для виведення трофейної риби, як-от короп. Простора сітка 90×115 см і штекерна ручка завдовжки 190 см роблять його ідеальним вибором для аматорів і професіоналів риболовлі. Додаткову надійність забезпечує металеве з'єднання голови підсаки з ручкою. Підсака важить рівно 1 кг, на з'єднанні голови та ручки має отвір для підвішування кантара.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Afeima |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 3 |
| Форма голови | Трикутна |
| Діаметр | 90 см |
| Розмір комірки | 6 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 190 см |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Особливості | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴




