Карповий підсак Feima 165 см (60*50 см) з телескопічною ручкою
- В наявності
- Код: CK-2755-60-50
850 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсак Feima CK 2750 — це надійний і компактний інструмент, який стане ідеальним вибором для лову великої риби. Телескопічна ручка та міцна конструкція з алюмінію забезпечують універсальність і зручність використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Afeima |
| Тип | Підсачок |
| Діаметр | 50 см |
| Розмір комірки | 6 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 50 см |
| Особливості | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в розкладеному вигляді | 165 4-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴




