

Короповий підсак Feima 235 см (60*50 см) з телескопічною ручкою і корд сіткою
- В наявності
- Код: CK-2725-60
1 100 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсак Feima CK 2725 — це надійний і компактний інструмент, який стане ідеальним вибором для лову великої риби. Телескопічна ручка та міцна конструкція з алюмінію з кордовою сіткою забезпечують універсальність і зручність використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Afeima |
| Тип | Підсачок |
| Діаметр | 70 см |
| Розмір комірки | 40 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 235 см |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Особливості | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴




