Рибальська Садок Feima з прогумованою сіткою Ø 35 см
- В наявності
- Код: CA-4513-35
455 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рибальський садок Feima з прогумованою сіткою діаметром 35 см і довжиною 2 м
Круглий садок Feima виготовлений із прогумованого капрона, завдяки чому сітка вийшла дуже міцною. Кільця каркаса виготовлені з алюмінію. Садок швидко сохне, має 2 ручки для перенесення риби. Для зручності встановлення передбачений регульований кілочок. Садок йде в комплекті з транспортувальним чохлом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Afeima |
| Тип | Садок |
| Кількість секцій | 4 |
| Форма голови | Кругла |
| Діаметр | 35 см |
| Розмір комірки | 6 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 200 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴




