- Багатофункціональна коробка, яка підійде для флет-фідерного та коропового лову з ABS-пластику та поліпропілену
- У коробці розміщено 28 комірок із прозорими кришками, розділені на кілька блоків для зберігання дрібної фурнітури — зручні для швидкої орієнтації та пошуку необхідного елемента обладнання
- У відділі без кришки можна зберігати інструменти, голки та повідцеві матеріали
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Тип | Коробка |
| Кількість осередків | 24 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 24.2 см |
| Ширина | 14.2 см |
| Висота | 7.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676,40 ₴









