Підсак ZEOX Ring Classic Tele RM-45210
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zeox |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 2 |
| Форма голови | Овальна |
| Діаметр | 50 см |
| Розмір комірки | 7 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 210 см |
| Довжина у складеному вигляді | 114 см |
| Вага | 560 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 864 ₴









