


Рід-під п'ять вудлища Sams Fish 23975
- Готово до відправки
- Код: SF23975
2 500 ₴
2 325 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Країна виробник: Китай
Виробник: SAMS FISH
Матеріал :алюміній, пластик РІД-ПІД розрахований максимально до 5 вудилищ.Рід-під з чотирма телескопічними ніжками, що дозволяють регулювати довжину і кут нахилу!
Регулювання по довжині ( від 73 см до 125 см) і по висоті ( від 30 см до 80 см)!
Висота ніжок від 30 до 50 см
В комплекті зручний і міцний чохол!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sams Fish |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 5 |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Максимальна висота | 80 см |
| Мінімальна довжина | 73 см |
| Максимальна довжина | 125 см |
| Ширина | 50 см |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Телескопічні ніжки, Чохол |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 325 ₴




