Країна виробник: Китай
Виробник: SAMS FISH
Матеріал :алюміній РІД-ПІД розрахований максимально до 3 вудилищ.Рід-під три вудлища, виготовлений з дюралюмінію. Колір чорний.
Система регулювання по довжині, від 67 см до 105 см,
по висоті, від 47 см до 66 см
Висота ніжок 30 див.
Довжина бус-бар 38 див.
Вага 650 гр.
В комплекті зручний і міцний чохол плюс 6 пластикових рогачів!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sams Fish |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Мінімальна висота | 47 см |
| Максимальна висота | 66 см |
| Мінімальна довжина | 67 см |
| Максимальна довжина | 104 см |
| Ширина | 38 см |
| Вага | 0.65 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴







