Чохол для вудлищ Feima 150 см на 1 секцію (GP-2410)
- В наявності
- Код: GP-2410-150
910 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жорсткий чохол для вудлищ із котушкою Feima 135 см ЦЕ зручний і якісний чохол, призначений для зберігання і транспортування 2 вудлищ разом із рибальськими котушками завдовжки до 1.35 м, виготовлений зі щільного непромокального матеріалу, для зберігання різних рибальського приладдя передбачене бічна кишеня.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Afeima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | Жорсткий |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 14 см |
| Глибина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴




